У бальній залі Premier Palace Hotel Kharkiv пройшов благодійний захід «Бал Патріотів», в якому взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ – доцент кафедри криміналістики та судової експертології кандидат юридичних наук Світлана Книженко та курсанти 3 курсу факультету № 1 Вікторія Цебинога та Олена Цебинога. Мета благочинного аукціону – збір коштів для адресної допомоги дітям загиблих воїнів АТО та створення інтернет-платформи «Небайдужі».

Лотами благодійного аукціону стали картини харківських художників. Відкрила «Бал патріотів» голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, яка зазначила, що саме завдяки єдності волонтерів, військових, справжніх патріотів Батьківщини наша держава впевнено протистоїть країні-агресору.

Ініціатива створення соціальної інтернет-платформи «Небайдужі» та проведення «Балу патріотів» належить громадській організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта нації» за підтримки ХОДА. На інтернет-порталі «Небайдужі» зможуть зареєструватися всі бажаючі – і організації, і пересічні громадяни, які бажають надати допомогу. Це не лише гроші, ліки або речі, але й фізична допомога, наприклад, літнім людям, людям із інвалідністю тощо.

Під час заходу виступили київський гурт «TaRuta», відомий музичний гурт Харківщини «Папа Карло», студія танцю «All stars» тощо. Віденський вальс виконали близько 30 пар учасників, які протягом місяця готувалися до «Балу патріотів».