В університеті проходить VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Напрями розвитку науки трудового права та права соціального забезпечення». Конференція організована кафедрою трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ, якій цього року виповнилося 25 років.

У роботі конференції беруть участь державні службовці, службовці правоохоронних органів, представники громадських організацій, а також науковці з понад 30 вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ України, серед яких Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний університет «Одеська юридична академія», Інститут держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України, Національна академія внутрішніх справ та ін.

Вітальні слова до учасників конференції надіслали Генеральний прокурор України Юрій Віталійович Луценко та Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична.

Розпочав конференцію перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець, який передав вітання від очільника навчального закладу доктора юридичних наук, генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка та зазначив важливість проведення даного заходу.