08 листопада 2017 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться  міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку криміналістики та кримінального процесу», до 100-річчя від дня народження видатного ученого, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Михайла Васильовича Салтевського.

Робота конференції планується за наступними напрямами:

– науковий спадок М. В. Салтевського та його значення для криміналістики та судової експертизи;

– перспективи розвитку загальної теорії науки криміналістики;

– інновації в криміналістичній техніці;

– теоретичні та практичні проблеми криміналістичної тактики та методики розслідування окремих видів злочинів;

– актуальні проблеми кримінального процесуального права;

– теорія і практика судової експертизи.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Тези доповідей, наукових повідомлень, їх електронні варіанти (на лазерному CD/DVD- диску) та заявки на участь у конференції за формою, що додається, необхідно надіслати поштою до 08 жовтня 2017 року на адресу оргкомітету: 61080, м. Харків, просп. Льва Ландау, 27, Харківський національний університет внутрішніх справ, кафедра криміналістики та судової експертології факультету № 1 або на E-mail: [email protected] з темою електронного листа «На конференцію».