До Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку, який відзначається щорічно в усьому світі 10 листопада, бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з Харківською державною науковою бібліотекою ім. В. Г. Короленка презентували першокурсникам біографічну відеолекцію, присвячену видатним науковцям Харкова.

Представники майже всіх регіонів України, які навчаються в університеті, вже знають, що Харків – це місто багатьох наукових відкриттів, які мають світове значення. Юнаки та дівчата взяли активну участь в онлайн-вікторині «Краю мій, Слобожанщино!», під час якої розповідали про наукову спадщину нобелевських лауреатів, про винаходи інших науковців Харкова. Переможці вікторини отримали призи, а наприкінці заходу університетська молодь ознайомилася з книжково-ілюстративною експозицією «Наука – важливий чинник розвитку держави».