У День української писемності та мови в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся І етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Конкурс проводився кафедрою українознавства факультету № 2 ХНУВС й пройшов у два тури. У першому, відбірковому, взяло участь понад 300 курсантів та студентів. З них до фіналу пройшло 50 курсантів та 25 студентів. Імена переможців будуть оголошені незабаром, коли буде підбито підсумки Тижня української мови та культури, який традиційно проводиться у листопаді кафедрою українознавства.

Уперше конкурс імені Петра Яцика був проведений у 2000 році з метою піднесення престижу української мови серед молоді та утвердження її державного статусу.