На ім’я ректора університету Валерія Сокуренка надійшов лист від сім’ї Момоток. Надія Олексіївна дякує офіцерам та курсантам за чуйність і допомогу. Жінка звернулася з проханням здати кров для її тяжко хворого чоловіка.

«Під Вашим керівництвом, Валеріє Васильовичу, виховується молоде покоління, якому притаманні такі риси, як чуйність, людяність та готовність допомогти в біді. Окрему подяку хочу висловити голові правління громадської організації «Об’єднання ветеранів ОВС ХНУВС» Сергію Кацалапу, начальнику курсу факультету № 1 Сергію Бутку та курсантам цього факультету – Сергію Козявіну, Євгенію Лаврикову, Ігорю Сидорченку, Владиславу Швидкому, які дуже швидко та безкорисно зреагували на моє прохання», – йдеться в листі.