На кафедрі кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС відбулося розширене засідання наукових гуртків кафедри кримінального права і кримінології (керівник – професор кафедри, доктор юридичних наук, доцент Ященко А.М.) та кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (керівник – професор кафедри, д.ю.н, доцент Храмцов О.М.), присвячене 100-річчю підготовки охоронців правопорядку у Харкові.

Під час засідання обговорювались питання введення інституту кримінальних проступків в Україні та питання гуманізації кримінальної відповідальності. В обговоренні проблемних питань взяли участь всі учасники засідання. Під час підведення підсумків керівники наукових гуртків підкреслили виключну роль науки у реформуванні законодавства України.