Відбулась  зустріч  студентів-консультантів  Юридичної клініки ХНУВС з Головою  відділення Асоціації правників України в Харківській області, керуючим партнером ЮК «АРЕС», адвокатом Романом Чумаком.  Під час зустрічі адвокат розповів про окремі аспекти практичної правозастосовної діяльності. Він повідомив про те, з яких джерел можна отримати інформацію про діючі та майбутні програми для бажаючих пройти навчання на курсах та тренінгах для правозахисників  щодо підвищення кваліфікації.

Також лектор звернув увагу на важливість отримання студентами практичного досвіду консультування та складання процесуальних документів  під час навчання, враховуючи той факт, що під час працевлаштування в більшості випадків однією з вимог до працівника є  досвід роботи.