Старший викладач кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ лейтенант поліції Катерина Чишко разом із психологом сектору кадрового забезпечення відділу поліції в метрополітені ГУНП в Харківській області майором поліції Аліною Жук провели практичне бінарне заняття для курсантів навчальної групи Ф1-406 факультету № 1 з дисципліни «Основи управління в поліції».

Лектори розповіли про систему та призначення органів поліції, принципи їх діяльності, завдання та функції. Також Аліна Жук зосередила увагу курсантів на засобах профілактики конфліктів у діяльності органів поліції та особливостях використання прийомів корекції відношення працівників поліції до конфліктної поведінки.