Кафедра соціології та психології факультету № 6 провела патріотично-виховний захід "Студентською родиною любимо Україну". Свято підготували студенти-психологи четвертого курсу на чолі з завідувачем кафедри соціології та психології доктором психологічних наук, професором Оленою Євдокімовою та старшим викладачем кафедри кандидатом психологічних наук Яною Посоховою.

Головною метою заходу була посвята першокурсників факультету № 6 та факультету № 3 у психологи. Присутні успішно пройшли низку різноманітних творчих та художніх конкурсів та склали присягу "Студента-психолога".

По завершенню хлопцям та дівчатам було вручено значок психолога та кубок кафедри соціології та психології, який передається від четвертого курсу до  першого. Його вручив старостам груп проректор університету Анатолій Клочко.