Працівники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ постійно відвідують Харківський притулок для бездомних тварин – допомагають їх доглядати, прибирати, годувати, гуляти з ними. На сьогоднішній день у притулку на утриманні знаходиться понад 60 собак, більше 50 котів, птахи та інші покинуті тварини.

Працівники університету, в котрий раз відвідавши притулок, привезли з собою їжу для собак і котів, спеціальний корм для маленьких кошенят та цуценят, медикаменти, ошийники та повідки для вигулу собак, а також старі, вживані речі для облаштування домівок тварин – шуби, пальто, ковдри, матраци  й багато іншого.

Завдяки небайдужим людям тварини у притулку мають не тільки доглянуті, але й мають надію знайти нового, дбайливого господаря.