Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Дмитро Швець вручив Кубок і Диплом завідуючому кафедри спеціальної фізичної підготовки підполковнику поліції Олександру Моргунову за І місце, яке посіла команда навчального закладу  за підсумками рейтингу командної першості чемпіонатів ФСТ «Динамо» України з неолімпійських видів спорту в 2017 році серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС.

Бронзову нагороду за ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту YOD 2 Дмитро Швець вручив курсанту І курсу факультету № 2 Килипко Альоні, яка стала призером у ривку гирі вагою 16 кг.

Від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка  Дмитро Швець поздоровив спортсменів із нагородами та побажав нових успіхів і перемог.