Представник ТОВ «ЕПОС» (м. Київ) Володимир Комов провів для курсантів факультету № 4 (кіберполіції) та студентів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека», бінарне заняття на тему «Особливості захисту та зняття інформації при криміналістичному дослідженні інформації з будь-яких цифрових носіїв».

Також Володимир Комов провів тренінгове заняття для науково-педагогічних працівників кафедр кібербезпеки та інформаційних технологій факультету № 4 і працівників інформаційно-технічного відділу. Він ознайомив їх з сучасними програмно-апаратними засобами, що призначені для захисту інформації та проведення криміналістичних досліджень носіїв цифрової інформації та телекомунікаційних засобів.