На факультеті № 6 відбувся перший тур творчого конкурсу «Шевченківські читання – 2018» на кращого виконавця творів Тараса Григоровича Шевченка. Журі конкурсу у складі професора Володимира Греченка, доцентів Олега Гончарука і Юрія Александрова заслухало вірші, які читали студенти. І викладачі, і студенти ще раз переконалися у глибині геніального таланту Великого Кобзаря, шедевральності та силі впливу його поезії, її актуальності та значенні для сьогодення. Після обговорення було визначено переможців, якими стали: студентка групи ПС-17-3  Марина Воронкіна – І місце, ІІ  місце - Дарина Тарасова (група ПС-17-2),   ІІІ  місце  поділили Лілія Орловська (група ПС-17-2)  та Інеса Чорна  (група ПС-17-3).