Представники Харківського національного університету внутрішніх справ академік, професор Олександр Бандурка, завідувач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Олександр Юхно і професор цієї ж кафедри Геннадій Глобенко взяли участь у першому установчому засіданні робочої групи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України щодо напрацювання системних змін до Кримінального процесуального кодексу України. Результати роботи цієї групи планується підводити щомісячно щоб до травня 2018 року надати конкретні пропозиції щодо змін і доповнень до чинного КПК України.

Також відбулася робоча зустріч з першим заступником голови Комітету Миколою Паламарчуком, якого обрано головою робочої групи, і головою цього підкомітету Віктором Королем.