До 75-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників відбудеться обласна військово-патріотична акція «Слобожанські дзвони Перемоги». До участі в акції запрошується учнівська та студентська молодь Харківщини.

Акція передбачає проведення збору конкурсних матеріалів, які містять спогади ветеранів, свідків подій Другої Світової війни, краєзнавчі маршрути, досвід роботи волонтерських загонів, вшанування пам’яті героїв-чорнобильців, учасників антитерористичної операції на Сході України.

За підсумками акції у травні 2018 року буде проведено конференцію та видано збірку тез пошукових робіт.

Умови проведення обласної військово-патріотичної акції «Слобожанські дзвони Перемоги» розміщені на сайті st.kharkov.ua (КЗ Харківська обласна станція юних туристів) у розділі «Краєзнавчий відділ» (Масові заходи).