Невід’ємною складовою підготовки фахівців у вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, є проходження курсантами старших курсів стажування на посаді у територіальних підрозділах Національної поліції. Під час стажування курсанти закріплюють на практиці отримані теоретичні знання, оволодівають необхідними практичними навичками, набувають досвіду виконання завдань і обов’язків за певною професійною діяльністю.

Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Павло Макаренко під час свого візиту до м. Миколаїв зустрівся з курсантами університету, що проходять стажування в підрозділах слідства, карного розшуку, захисту економіки, кіберполіції, боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Миколаївській області. Він надав курсантам методичні рекомендації щодо заповнення щоденників стажування, планів та звітів.