Напередодні відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівники та курсанти факультетів університету відвідали кожного ветерана Другої світової війни, долями яких вже багато років опікується університет, та від імені керівництва навчального закладу вручили квіти і продовольчі пайки.

Ветеранів знають і поважають в університеті. Кацалапу Михайлу Федоровичу, Ларіковій Наталії Яківні, Песоцькому Анатолію Миколайовичу, Богатих Євгену Митрофановичу, Вискребенцеву Євгену Сергійовичу, Кошелеву Івану Олександровичу, Аляб‘євій Нині Петрівні, Братушевій Тамарі Олексіївні, Зінов‘євій Євдокії Пантелеймонівні, Калашниковій Марії Василівні, Овчаренко Ксенії Михайлівні, Титаренко Валентині Федосіївні низький уклін за Перемогу від нащадків. Зі святом!