В Інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочали двотижневе навчання на курсах підвищення кваліфікації працівники поліції за напрямами «Кримінальна поліція», «Патрульна поліція», «Організаційно-аналітичне забезпечення та оперативне реагування» та «Тренери з тактичної та спеціальної фізичної підготовки поліцейських».

Також розпочали проходження спеціалізації 20 слідчих Національної поліції, представники Головних управлінь Національної поліції в Харківській, Дніпропетровській, Київській, Чернігівській та Івано-Франківській областях.

Із слухачами курсів зустрівся ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець та директор Інституту післядипломної освіти Євгеній Жеребцов. Вони націлили їх на здобуття якісної освіти, дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку.