З 14 по 25 травня поточного року 14 працівників поліції – представників Дніпропетровського та Луганського державних університетів внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту та Харківського національного університету внутрішніх справ (визначеного керівництвом МВС провідним навчальним закладом з організації підвищення кваліфікації з тактичної та спеціальної підготовки), пройшли повний курс навчання з підвищення кваліфікації. Особлива увага приділялась тактиці самозахисту та патрулювання, а також методиці організації та проведення занять з моделювання ситуацій службової діяльності. По закінченню навчання перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Дмитро Швець урочисто вручив свідоцтва та сертифікати про підвищення кваліфікації.