У місті Харкові відбулися Всеукраїнські змагання з кікбоксингу ICKA серед курсантів закладів вищої освіти на «Кубок захисника України». Харківський національний університет внутрішніх справ представили курсанти третього курсу факультету № 1 Владислав Гармаш, Руслан Говоруха, Роман Тищук, Євген Лапиков, Максим Загарєв, курсант другого курсу факультету № 2 Станіслав Терехов, тренери-викладачі Геннадій Гарпинич та Олег Ярещенко. Вони взяли участь в урочистому відкритті заходу.

Керівництво Харківської обласної громадської організації «Союз спортивних єдиноборств» висловило подяку керівництву вишу та працівникам кафедри спеціальної фізичної підготовки за сприяння у подальшому розвитку кікбоксингу  ICKA, популяризації його у державі, вихованню патріотизму та вдосконаленню навиків самозахисту.