В Інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочалося двотижневе навчання на курсах підвищення кваліфікації працівників поліції за напрямами «Кримінальна поліція», «Патрульна поліція», «ІТТ і конвойна служба» та чотирьохмісячне навчання первинної професійної підготовки поліцейських за програмою «молодший склад поліції».

Зі слухачами зустрілися проректор університету Олександр Грищенко та директор Інституту післядипломної освіти Євгеній Жеребцов. Вони націлили присутніх на здобуття якісної освіти, дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку. Проректор зазначив, що для слухачів створено відповідні умови для навчання, належні побутові умови для самостійної підготовки, занять спортом і відпочинку.