Заняття з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму з учнями 2–3 класів комунальної установи Сумської загальноосвітньої середньої школи І–ІІІ ступенів № 5 провели працівники Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Харківського національного університету внутрішніх справ Олег Змисля та Віталій Ніколаєнко.

Під час заняття дітям в ігровій формі розповіли основні вимоги правил дорожнього руху стосовно поведінки на проїзній частині під час пересування по дорозі до школи, переходу проїзної частини, про сигнали світлофорного регулювання руху та призначення дорожніх знаків. Хлопцям і дівчатам показали навчальний мультфільм та разом із дітьми проаналізували основні сюжети відео.

Також працівники центру поспілкувалися з директором навчального закладу Борисом Богодушкою та обговорили шляхи подальшої співпраці.