На спортивно-тренувальному комплексі «Динамо-Арені» Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження команд-учасниць Всеукраїнського футбольного турніру «Ліга учасників АТО». Переможцем турніру стала команда з м. Кропивницький, яка у фінальній зустрічі перемогла збірну Запорізької області ФК «Гепард», що представляла Національну гвардію України.

У церемонії нагородження взяли участь президент Федерації футболу України Андрій Павелко та ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Медалі гравцям також вручали Олександр Шовковський, Олег Собуцький, Мирон Маркевич, Олег Протасов, Віктор Коваленко. Президент Федерації футболу України Андрій Павелко відзначив високий організаційний рівень турніру та подякував керівництву університету за сприяння у його проведенні.