На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка надійшов лист-подяка. Від імені Федерації футболу України та Національної збірної України голова Харківської обласної федерації футболу Вадим Костюченко висловлює щиру подяку за організацію низки всеукраїнських футбольних заходів, які відбулися протягом останніх місяців у Харкові та на території Харківського національного університету внутрішніх справ зокрема.

«Насамперед, це такі важливі соціальні програми як Мережевий табір для молодих лідерів проекту «Відкриті уроки футболу», що реалізується ФФУ в регіонах за підтримки Європейського Союзу та направлений на інтеграцію дітей-переселенців у місцеві громади, а також фінальна частина Відкритого чемпіонату Героїв АТО, що допомагає соціальній реабілітації українських військовослужбовців. Завдяки злагодженій роботі ваших співробітників заходи пройшли успішно, що ще раз підкреслило статус Харківської області як одного з головних футбольних регіонів України», – йдеться у листі.