Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Лук’янихіна провела зустріч з учнями 11 класу  комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 12  ім. Б. Берестовського.

Олена Анатоліївна провела бесіду «Світ юридичних професій», під час якої розповіла про особливості підготовки юристів у Сумській філії ХНУВС, ознайомила з роботою юридичної клініки. Особливу увагу приділила предметам, сертифікати ЗНО з яких, необхідні для вступу до Сумської філії ХНУВС.

Олена Анатоліївна розповіла про наукову діяльність, яка проводиться у Сумській філії ХНУВС, про дозвілля, спортивну та культурно-масову роботу.

Бесіда відбувалась у формі активної взаємодії з аудиторією. Учні з цікавістю слухали інформацію та ставили запитання.

Сумська філія ХНУВС