У рамках Всеукраїнського тижня права професор кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентина Василенко разом зі студентами навчального закладу провела правовий тренінг «Закон і ми» для учнів загальноосвітньої школи № 29 м. Суми. Мета тренінгу – покращити освіченість учнів із загальних правових норм, сприяти формуванню правового світогляду та правової культури підлітків, ознайомити з основними Положеннями Конвенції ООН «Про права дитини» та викликати інтерес у школярів до правових знань.

Учні отримали бланки із завданням по визначенню права відповідному обов'язку. Виконавши завдання, вони засвоїли – якщо людина має права, то має і обов'язки. Також дітям було запропоновано командну гру та конкурси – «Числа у правознавстві», «Юридична консультація». За результатами конкурсів було визначено переможців.

Сумська філія ХНУВС