Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив представникам футбольної команди Ліцею «Правоохоронець» нову футбольну форму. Обидва навчальні заклади пов’язують давні й міцні стосунки. З перших днів заснування Ліцею університет опікується його вихованцями, адже в ньому навчаються, перш за все, діти правоохоронців, а також тих, хто загинув під час виконання службових обов’язків, участі в антитерористичній операції. Як зазначив ректор університету, більшість випускників Ліцею вступають на навчання у ХНУВС, продовжуючи справу своїх батьків.

Після урочистої церемонії вручення нової форми та м’ячів, відбувся дружній матч між представниками футбольної команди вишу Універ-Динамо та командою учнів Ліцею «Правоохоронець».