У Сумському центрі первинної професійної підготовки працівників поліції «Академія поліції» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено змагання зі стрільби серед команд учнів одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Суми. Захід проводився з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На початку заходу до школярів звернувся директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш. Він привітав присутніх та підкреслив важливість проведення таких заходів для збереження історичної пам’яті та національно-патріотичного виховання молоді. Перед присутніми також виступили методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Наталія Немилостива, учасники бойових дій в Афганістані та операції об’єднаних сил. Учнів запросили до мультимедійного тиру, де вони випробували свої сили у стрільбі. Також школярі відвідали заняття з тактичної підготовки та оформлення дорожньо-транспортної пригоди, що проводилися зі слухачами центру.

«Академія поліції», м. Суми