Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Володимир Шаповал провів профорієнтаційну зустріч зі студентами Харківського обласного медичного коледжу № 2. Володимир Миколайович розповів про підготовку фахівців в університеті та запропонував переглянути фільм про навчальний заклад. Особливу зацікавленість у слухачів викликала підготовка бакалаврів за скороченою програмою на основі ступеня вищої освіти «молодший бакалавр» (освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю «Психологія»). Представник університету детально розповів про цей напрям навчання та про роботу кафедри соціології та психології ХНУВС. Зацікавила студентів коледжу й інформація щодо можливості навчатися за заочно-дистанційною формою. На всі запитання студентів представником університету було надано вичерпні відповіді.