Заступник декана факультету № 3 (підрозділів превентивної діяльності) Харківського національного університету внутрішніх справ Григорій Джагупов, завідувач кафедри педагогіки та психології цього ж факультету Олена Федоренко та старший інспектор сектору кадрового забезпечення Харківського відділу поліції ГУНП в Харківській області майор поліції Олександра Волох провели профорієнтаційну зустріч з випускниками  загальноосвітніх шкіл в Будинку культури м. Липці.

Випускники дізналися про умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, ознайомилися зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка курсантів і студентів, отримали інформаційні матеріали. Представники вишу також звернули увагу на те, що кандидати з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських за кошти державного бюджету (курсанти), повинні пройти обов’язкову електронну реєстрацію на сайті https://osvita.np.gov.ua/

Наприкінці зустрічі представники університету відповіли на численні запитання присутніх.