За спільної ініціативи інспектора ювенальної превенції сектору превенції Холодногірського ВП ГУНП в Харківській області лейтенанта поліції Вікторії Пивоварової та курсантів підрозділу барабанщиць ХНУВС під керівництвом провідного фахівця відділу організації служби старшого лейтенанта поліції Олени Сашуріної  було організовано збір одягу, іграшок, фруктів, солодощів та засобів гігієни для дітей, які не мають батьків, а також для дітей, батьків яких позбавлено батьківських прав.

Дівчата-курсанти університету відвідали Харківську міську дитячу клінічну лікарню № 19, де перебувають такі діти, - вони знаходяться в лікарні перед розподілом в дитячі будинки, - поспілкувалися з ними та передали зібрані продукти та речі.

Персонал лікарні вдячний представникам Харківського національного університету внутрішніх справ за допомогу.