Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ долучився до всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Працівники, слухачі, курсанти, студенти наводили чистоту й порядок на території навчального закладу, в аудиторіях, на робочих місцях. Навіть дощова та прохолодна погода не стала на заваді озелененню території вишу. Розбивалися нові клумби, висаджувалися дерева, кущі. Кілька ялинок, саджанців ялівцю та хвойних порід дерев висадив і ректор університету Валерій Сокуренко. Він підкреслив, що «прибратися у своєму домі, навести лад на навколишній території, прибрати сміття – це ознака культури, вихованості, небайдужості та високої громадянської свідомості кожної людини. Щороку зі стін університету виходять молоді фахівці, які поповнюють лави Національної поліції України. Ми вчимо їх дотримуватися чистоти й порядку, берегти навколишнє середовище, і цьому вони згодом, обіймаючи керівні посади, навчатимуть і своїх підлеглих. І це правильно, так і має бути».

Вже стало доброю традицією, що навесні кожний факультет та підрозділ університету прикрашає територію біля навчальних корпусів, адміністративних будівель новими зеленими насадженнями. Завдяки цьому щороку територія університету змінюється на краще, стає затишною і надзвичайно гарною.