До бібліотечного фонду Харківського національного університету внутрішніх справ надійшов навчальний посібник авторів Львівського державного університету внутрішніх справ «Правові основи захисту України від зовнішньої та внутрішньої агресії». Видання розкриває основні положення адміністративного права щодо діяльності Воєнної організації України та  правові основи захисту  країни  від зовнішньої та внутрішньої агресії. Висвітлено концепцію Національної безпеки держави, мобілізаційну підготовку економіки та збройних сил України, діяльність правоохоронних органів в умовах воєнного стану та інше.

Наукове видання стане у нагоді викладачам, курсантам та студентам, державним службовцям та всім, хто цікавиться питаннями воєнної безпеки нашої країни.