У Харківській міській раді відбулося нагородження переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив», серед яких були і курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. Конкурс проводиться в Харкові вже четвертий рік поспіль за ініціативи  Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

За підсумками двох турів експертними радами були визначені 50 кращих проектів у чотирьох номінаціях: «Рідному Харкову – сталий розвиток», «Розумному місту – креативну молодь», «Харків – місто відкрите, творче, толерантне» та «Харків – територія успішної кар'єри». Автори проектів-переможців звернули увагу на питання, спрямовані на раціональне використання міського простору, розвиток муніципальної та туристичної інфраструктури, благоустрій та озеленення міської території. Конкурсанти представили результати досліджень у сфері енергетики та охорони здоров'я, інформаційних технологій і краєзнавства, розробки нових продуктів харчування та лікарських препаратів. Також студенти представили своє бачення умов для професійного розвитку молоді, побудови успішної кар'єри, створення власного бізнесу, впровадження в життя міста інноваційних технологій.

В урочистих заходах взяли участь представники керівного складу університетів Харкова. Харківський національний університет внутрішніх справ представив проректор університету доктор юридичних наук, професор Михайло Бурдін.

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ надали кілька проектів у номінації «Харків – місто відкрите, творче, толерантне», які були визнані найкращими і посіли І місце. Це проекти: «Харків – проти кібербулінгу» курсанта 4 курсу факультету № 1 Вікторії Цебиноги, «Школа юних поліцейських» курсанта 2 курсу факультету № 2 Владислава Степаненка, «Патріотичне виховання у закладах загальної середньої освіти» курсанта 3 курсу факультету № 4 Олексія Барбашова (науковий керівник – провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи Володимир Чумак). Проект «Право через казку», який представили курсанти 2 курсу факультету № 1 Анюта Грубнік, Яна Міркевич та курсант 1 курсу факультету № 2 Володимир Нечай (науковий керівник – викладач кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 Юлія Заболотна), посів ІІ місце.

Церемонію нагородження провів Харківський міський голова Геннадій Кернес. Авторам кращих проектів він вручив Подяки та грошові призи. На реалізацію своїх проектів переможці конкурсу отримали по 25 тис. грн., автори проектів, які посіли ІІ місце – по 20 тис. грн., ІІІ місце – по 15 тис. грн.

Усього учасниками зустрічі з міським головою стали автори 50 проектів-переможців: 10 перших місць, 20 – других і 20 – третіх. Це 87 студентів з 18 вищих навчальних закладів Харкова. Усього в конкурсі взяли участь 1240 студентів.