В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямами «Патрульна поліція», «Дільничні офіцери поліції» та «Карний розшук». Протягом двох тижнів 87 слухачів –  представники управлінь патрульної поліції в Полтавській та Харківській областях а також Головних управлінь Національної поліції в Полтавській, Харківській та Черкаській областях – будуть набувати нових знань та підвищувати свій професійний рівень.

Зі слухачами курсів зустрілися ректор університету Дмитро Швець, перший проректор Сергій Бортник та директор інституту Євгеній Жеребцов, які наголосили на необхідності поповнення знань та професійному зростанні, а висококваліфікований науково-педагогічний колектив університету та сучасна матеріальна база створюють для цього належні умови.