У рамках роботи куратора доцент кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник підполковник поліції Валентина Гончарук разом із курсантами 4 курсу факультету № 2 (навчальна група Ф2-404) відвідали Інформаційно-виставковий центр Харкова «Бузок». Вони переглянули фотовиставку «Справа в тому, що в мене немає дому». Виставка присвячена мешканцям модульного містечка переселенців з тимчасово окупованих територій.

Кожний знімок – це унікальна історія життя сімей, які стали заручниками обставин і були вимушені покинути свої рідні домівки на сході України. У 2015 році за підтримки уряду Німеччини у Харкові побудували модульне містечко. Експлуатаційний термін використання модулів був розрахований на два роки, а минуло вже чотири… За цей час транзитне містечко, яке було розраховане на 400 місць, змогло прийняти близько 800 переселенців. Окремим родинам тимчасове житло допомогло відновити сили для того, щоб розпочати нове життя, змінити умови проживання на більш комфортні. Проте, в модульному містечку все ще залишаються сім’ї, які через фізичні обмеження не можуть змінити своє життя на краще.

Усі фотографії виставки – це безголосі розповіді про будні переселенців, їхні мрії та сподівання.