Т.в.о. декана факультету № 6 Оксаною Брусаковою та інспекторами  групи протипожежної безпеки Харківського національного університету внутрішніх справ лейтенантом поліції Миколою Овчаровим та Олегом Тріщиком проведено загальні збори зі студентами факультету № 6 під час яких, зокрема, було доведено інформацію про трагедію, що сталася під час пожежі в коледжі міста Одеси. До студентів додатково було доведено вимоги Правил пожежної безпеки та Правил внутрішнього розпорядку ХНУВС. Як зазначила т.в.о. декана факультету, дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки надзвичайно важливо, адже безвідповідальне ставлення до таких, здавалося б, дрібниць, як кинутий недопалок чи залишений без нагляду електрообігрівач, може спричинити пожежу. Часто займання відбувається через перевантаження електромережі, неакуратне поводження з вогнем у місцях приготування їжі, тощо. Тож необхідно бути вимоглими до себе й пильними.