Методистка відділення авіаційного транспорту, енергетики та управління Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного  університету внутрішніх справ Людмила Олійник пройшла навчання на курсах з цифрової грамотності для вчителів на online-платформі Міністерства цифрової трансформації України.
Для удосконалення навчальної роботи методистка опанувала знання та навички із застосовування таких інструментів, як використання Google-календаря та online-розсилок, зберігання файлів у хмарних сховищах, створення online-презентацій, тестування та перевірка завдань, організації навчання та спілкування з використанням цифрових технологій, вдосконалення роботи в групах тощо. Після завершення курсу Людмила Олійник отримала сертифікат, що засвідчив успішне засвоєння навчального матеріалу та проходження контрольного фінального тестування.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС