Науково-педагогічні працівники кафедри соціології та психології факультету № 6 пройшли дистанційне навчання на платформі  соціального інноваційного проєкту «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного», що реалізується Департаментом освіти і науки Київської міської державної адміністрації спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти. Місія Освітнього Хабу міста Києва – забезпечити системну реалізацію концепції «Навчання Протягом Життя» (Life Long Learning), надавши можливість усім бажаючим безкоштовно отримати або покращити «м’які навики» (soft skills), які потрібні кожному та які наразі є вкрай затребуваними на ринку праці.

Доценти кафедри Олена Шахова, Катерина Маннапова та старший викладач Оксана Мітрошкіна підвищили кваліфікацію за навчальними курсами «Мистецтво викладання» та «Емоційний інтелект».