У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися збори науково-педагогічних працівників університету та збори трудового колективу. Вони були присвячені нагальним питанням життєдіяльності навчального закладу. Під час зборів науково-педагогічних працівників розглядалися питання, що стосуються здійснення навчального процесу, змін в його організації відповідно до Закону України «Про вищу освіту», наукової діяльності, підготовки нових патрульних поліцейських, а також академічної культури харківського студентства. Аналіз проблем та пріоритетів сучасної студентської молоді був зроблений на основі результатів досліджень, проведених одним із благодійних фондів України.

Під час зборів трудового колективу з основною доповіддю перед делегатами виступив ректор університету Сергій Гусаров. Він проаналізував діяльність університету за усіма напрямами роботи, відзначив досягнення за минулий навчальний рік та визначив головні пріоритети діяльності на майбутнє.