Харківський національний університет внутрішніх справ відвідав  начальник Управління дотримання прав людини Національної поліції України Руслан Горяченко. Він поспілкувався з ректором вишу Дмитром Швецем, першим проректором Сергієм Бортником, начальниками факультетів та керівниками структурних підрозділів, ознайомився з матеріально-технічною базою університету. Оглянув територію закладу освіти, навчально-тренувальні полігони – криміналістичний, відділ поліції, центр протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, мовний центр, навчальні аудиторії, серед яких – ОБСЄ, комп’ютерний клас, відвідав стрілецький комплекс, тактичне містечко, багатофункціональний навчально-тренувальний комплекс «Динамо-Арена», гуртожитки та ін.