Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 ХНУВС Ірина Василько прослухала вебінар на тему «Медичні огляди працівників: як підготуватися до проведення», організований Цифровим видавництвом MCFR та отримала відповідний сертифікат.

Спікером виступив адвокат, експерт з питань охорони праці та пожежної безпеки Олександр Пількевич.

На вебінарі були розкриті наступні теми: «Види медичних оглядів», «Загальні вимоги до проведення медичних оглядів», «Що має зробити роботодавець для проведення медичних оглядів», «Як співпрацювати з Держпрацею?», «Медогляд — право чи обов’язок працівника?».

Цей захід містить багато корисного матеріалу, який є невід’ємною частиною навчальної дисципліни «Трудове право» і буде застосовуватись у навчальному процесі.