На засіданні ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ було відзначено працівників університету. За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм відомчою заохочувальною відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагороджено провідного фахівця відділу організації служби, майора поліції Віталія Іванова.

За багаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих юристів та з нагоди святкування Дня незалежності України Подяку голови адміністрації Слобідського району оголошено старшому викладачу кафедри вогневої підготовки факультету № 3, підполковнику поліції Олегу Пабату, викладачу кафедри іноземних мов факультету № 1 Ганні Бабак, начальнику інформаційно-технічного відділу Олександру Полховському, коменданту комунально-експлуатаційного відділення відділу матеріального забезпечення Світлані Чернезі.

Ректор університету полковник поліції Дмитро Швець вручив нагороди працівникам та побажав нових професійних здобутків.