У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року з дотриманням усіх карантинних вимог.

Присутні хвилиною мовчання вшанували патріотизм, мужність, вірність та героїзм тих, хто поклав своє життя за єдність і незалежність України.
100 першокурсників отримали курсантські погони.

Майбутніх поліцейських привітали заступник директора Департаменту персоналу МВС України Анатолій Нікітін, заступник начальника ГУНП в Сумській області полковник поліції Олег Кузмінков, ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, директор Сумської філії Сергій Лукаш.

Під час заходу Анатолій Нікітін та Дмитро Швець першокурсникам вручили символічні атрибути навчання – «Залікову книжку» та «Ключ до знань».

Урочистості завершилися виступом творчої студентської молоді та студентсько-курсантського Парламенту.

Сумська філя ХНУВС