Представники Харківського національного університету внутрішніх справ декан факультету № 4 (кіберполіції) В’ячеслав Марков, заступник завідувача науково-дослідної лабораторії Олексій Сердюк, а також курсанти університету – співрозробники чат-боту «СтопНаркотик» візьмуть участь у засіданні Харківського прес-клубу за темою «Рік роботи чат-боту «СтопНаркотик». Досягнення і виклики».

Учасниками прес-клубу також стануть заступник голови всеукраїнської громадської спілки «Соціальна охорона безпеки району» Сергій Сергєєв та президентка благодійного фонду «Фенікс» Ірина Євтушенко.

Під час засідання обговорюватимуться актуальні питання: підсумки роботи чат-боту «СтопНаркотик» за перший рік його роботи; результати наукової роботи ХНУВС щодо профілактики наркозалежності та протидії наркозлочинності; громадське затримання осіб, які незаконно збувають наркотики шляхом «закладок»; реабілітація наркозалежних осіб.

Переглянути прес-конференцію в режимі онлайн можна за посиланням:

https://www.facebook.com/pressclubKharkiv/. Початок о  12.00, 21 вересня 2020 року.