Студенти факультету № 6 разом зі старшою викладачкою кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидаткою філологічних наук Наталією Кобилко відвідали виховний захід, присвячений 130-річчю від дня народження англійської письменниці, найвідомішої представниці детективного жанру Агати Крісті. Захід відбувся в університетському музеї, організатором якого став фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи Андрій Прохоров. Студенти із зацікавленням слухали про життєвий і творчий шлях письменниці, про маловідомі факти її біографії, про історію створення класичних персонажів детективної літератури – Еркюля Пуаро та міс Марпл. У своїй розповіді Андрій Прохоров особливу увагу приділив екранізаціям романів Агати Крісті, підбору акторів і вживання їх у ролі, адже лейтмотивом усієї творчості королеви детективу була психологія, занурення у внутрішній світ особистості.

Під час виховного заходу велося жваве обговорення, ставилися запитання, що свідчить про обізнаність студентів у різних галузях – літературі, культурі, психології. Відзначення ювілею родоначальниці детективного жанру Агати Крісті – це одна зі сходинок до осягнення надбань світової культури.

Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
доктор історичних наук, професор