Суддя Зарічного районного суду м. Суми Марина Сорока та професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Горобець провели online-зустріч із курсантами та студентами Сумської філії. Під час заняття говорили про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Марина Сорока розпочала виступ з порядку складання протоколу про притягнення до адміністративної відповідальності, як складаються схеми ДТП, які можуть бути докази у справі, як розглядається така категорія справ у суді. Окремо зупинилася на розгляді справ про притягнення до адміністративної відповідальності за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. Навела приклади, які правила дорожнього руху найчастіше порушують автомобілісти. На поставлені запитання здобувачі вищої освіти отримали вичерпні відповіді.

Сумська філія ХНУВС