Запрошений спікер українських та іноземних освітніх інституцій, дослідник з питань міжнародних комунікацій Володимир Шульга провів онлайн-лекцію за темою «Комунікація цінностей як управлінський тренд» для працівників та студентів університету.

У заході взяли участь декан факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Брусакова, заступник декана Сергій Загородній, завідувач кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ольга Гетманець та доценти цієї ж кафедри Вікторія Фурса та Дар’я Коробцова, науково-педагогічні працівники та студенти. Презентована під час лекції інформація щодо зростання важливості кризових комунікацій та вміння дебатувати, як необхідна комунікаційна техніка, стане в нагоді у діяльності працівників та навчанні студентів факультету № 6.

Цикл лекцій Володимира Шульги для представників факультету № 6 започаткований успішно та буде продовжений у майбутньому.