Фахівець підготовчого відділення факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ігор Тітов та заступник директора з навчально-виховної роботи Харківської загальноосвітньої школи № 101 Світлана Бойко провели профорієнтаційну онлайн-зустріч із випускниками 11 класу.

Під час зустрічі Ігор Тітов роз’яснив учням правила вступу до вишу, познайомив з його структурою. Також представник університету розповів, що у виші діють підготовчі курси для тих, хто бажає краще підготуватися до ЗНО, а також кафедра військової підготовки, закінчивши яку, можна отримати військове звання.

Старшокласникам був продемонстрований інформаційний відеоролик про університет. Також хлопці та дівчата були запрошені до участі у науково-творчому конкурсі з фінансової безпеки та фінансових розслідувань, який відбудеться в університеті.